Dzień Rodziny 2023

Rodzina  jest wartością najważniejszą. Dom rodzinny i osoby z nim związane –są bardzo ważni. 

Rodzina i dom kojarzą się z dobrocią, miłością, ciepłem i akceptacją.

                                             Kochana MAMO! Kochany TATO!

                                           Kochamy WAS!

06 czerwca 2023r. w naszej  Wspólnocie obchodziliśmy Dzień Rodziny - okazja jest wyjątkowa, ponieważ nie tak dawno  26 maja nasze kochane Mamusie obchodziły swoje święto. Już wkrótce  23 czerwca swój dzień będą świętowali Tatusiowie.

Uczniowie naszej szkoły oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej zaprezentowały krótką część artystyczną, składającą się przede wszystkim z przepięknych i wzruszających tańców.

Pierwszy taniec w wykonaniu naszych uczniów na wózkach oraz ich wychowawców do piosenki Michała Szpaka ,,Jesteś bohaterem”, ukazał jak bohatersko zmagają się ze swoją niepełnosprawnością. Kolejny taniec w stylu disco wykonany był przez  grupę młodzieży i wychowawców do piosenki Cleo i Dawida Kwiatkowskiego ,,Bratnie dusze”. Dedykowany  był wszystkim rodzicom, którzy są wzorem i wspierają swoje dzieci w każdej chwili życia.

Następnie uczniowie zaśpiewali piosenkę będącą podziękowaniem za trud wychowania i bezgraniczną miłość oraz wręczyli rodzicom piernikowe serduszka, upieczone na zajęciach kulinarnych.

Uczestnicy WTZ przedstawili przepiękny taniec motyli w cudownych, kolorowych strojach. Na zakończenie wystąpił zespół folklorystyczny KUMOTRY, pochodzący z Tarnowa, który założony został przed 65 laty i koncertuje na terenie Małopolski oraz poza nią.

Po części artystycznej  wszyscy zaproszeni goście spotkali się przy wspólnym stole, aby dalej świętować , rozmawiać i cieszyć się pięknym, słonecznym dniem. Pyszny żurek oraz smakowite przekąski z Foodtrucka były dopełnieniem tego święta.

        

        

        

Zapraszamy do galerii 

                                               

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.