Urodziny i imieniny - sierpień, wrzesień 2019

 
W naszej szkole, po wakacyjnej przerwie świętowaliśmy urodziny i imieniny dzieci z miesiąca sierpnia i września. Na to szczególne wydarzenie czekali Solenizanci i Jubilaci wśród których znaleźli się: Michał, Piotr, Wiktoria, Bogusia, Maciek, Mateusz, Nadia, Bartek, Patrycja, Agnieszka, Jakub, Patrycja, Bartosz, Kasia, Łukasz, Mateusz, Grzegorz, Sebastian, Mateusz, Mateusz, Mateusz.
Okazja do spotkania była wyjątkowa ponieważ w tym dniu Jakub Kwiecień świętował swoje 18 urodziny. Specjalnie na tą uroczystość Rodzice Kuby przygotowali wyjątkowy i bardzo smaczny tort. Nie zabrakło pięknych życzeń, odśpiewania „Sto lat” i wyczekiwanych prezentów. Po słodkim poczęstunku, cała nasza Wspólnota uczestniczyła we Mszy Świętej, polecając Opatrzności Bożej wszystkich Solenizantów.
Mamy nadzieję, że ten dzień pełen miłych wrażeń i niespodzianek na długo zapisze się w ich pamięci. Czekamy na kolejny miesiąc i październikowe świętowanie.
Bardzo dziękujemy Rodzinie Kuby za obecność i pyszną niespodziankę.
 
        
 
         
 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.