Wycieczka do Ciężkowic

W dniu 16 września uczniowie naszej Szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na długo wyczekiwaną  wycieczkę do Ciężkowic. Celem wyjazdu było zwiedzanie nowo otwartego Parku Zdrojowego znajdującego się tuż obok Skamieniałego Miasteczka.
 
Na terenie parku dzieci i młodzież korzystały  z wielu atrakcji zdrowotnych: tężni solankowej,  brodzików  mineralnych i urządzeń do hydroterapii.  Ponadto podziwiali także  walory przyrodnicze tego miejsca spacerując po wrzosowiskach i pięknych ogrodach sensorycznych, zbudowanych ze skał i ziemi, ozdobionymi kwiatami. 
 
Dodatkowymi atrakcjami były: siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci i urokliwe alejki  z drewnianymi kładkami.  Po zakupie pamiątek przyszedł czas na chwilę odpoczynku i regenerację sił w pobliskiej kawiarni i restauracji.
 
Cieszymy się, że nie zabrakło nam cudownej pogody i dobrych humorów, co jest podstawą każdego udanego wyjazdu. Czekamy na kolejne wycieczki, podczas których nasi uczniowie będą uczyć się poprzez zabawę oraz poznawać piękno naszego kraju.
 
        
 
        
 
       

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.